Mytí vozů Mytí vozů na pobočkách Karlovy Vary a Praha Letiště
Karlovy Vary Praha letiště

AutoPalace Mytí vozů

Navštivte naši novou kartáčovou myčku na pobočce Praha Letiště a ruční myčku na pobočce Karlovy Vary.

Karlovy Vary

Pokud už se nechcete dívat na svůj špinavý vůz, přijeďte k nám do Auto Palace Karlovy Vary, kde vůz ručně umyjeme. Na vás je pouze vybrat si program. O vše ostatní se postaráme my.

V nabídce také máme detailingové mytí - produkty od značky Pikatec, což je důkladné a šetrné čištění automobilu, jeho renovace a konzervace. Cílem detailngového mytí je dosažení dokonalé čistoty a lesku v každém detailu. Dle velikosti vozu a zvoleného programu bude určeno, jak dlouho bude celý proces trvat.

Pokud si chcete zpříjemnit čekání, zajistíme vám odvoz i následné vyzvednutí z nedalekého centra města, nebo nákupního centra.

Karlovy Vary - detailingové mytí

Provádíme detailingové mytí s produkty od značky Pikatec. Váš vůz důkladně a šetrně vyčistíme, díky tomu bude opět vypadat jako nové.
O vše se postarámeVy si jen zvolíte program
Detalingové mytí vozu Důkladné a šetrné čištění

Praha Letiště

Dopřejte vašemu vozu tu správnou péči a přijeďte vyzkoušet myčku do Auto Palace Praha Letiště.

Je jen na vás, jaký program v nové kartáčové myčce vyberete. Zbytek zařídíme my. V nabídce také máme detailingové mytí, což je důkladné a šetrné čištění automobilu, jeho renovace a konzervace. Cílem detailingového mytí je dosažení dokonalé čistoty a lesku v každém detailu.

Pokud si chcete zpříjemnit čekání, zajistíme vám odvoz i následné vyzvednutí z nedalekého nákupního centra POP.

O vše se postarámeVy si jen zvolíte program
Detalingové mytí vozu Důkladné a šetrné čištění